Co je u nás nového?

Zrušení schůzky mladších skautů a skautek dne 17.1.2019

Ve čtvrtek 17.1.2019 bude zrušena schůzka mladších skautů a skautek (vedoucí Veverka/Trpaslík/Ohař).

Děkujeme za pochopení.

Schůzky v novém roce 2019

Se všemi schůzkami po vánočních prázdninách opět začneme v týdnu od 7.1.2019.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný vstup do nového roku 2019.

Oddílový večer a Betlémské světlo

Do předvánoční doby jsme si pro děti i rodiče přichystali dvě akce. V pátek 21.12. neopakovatelný Oddílový večer, v sobotu 22.12. pak milé Betlémské světlo na Kubánském náměstí. Označte tak dny ve svých diářích a dorazte.

Zrušení schůzky benjamínků dne 31.10.2018

Dobrý den, Zítra, tj. 31.10., jsme nuceni z organizačních a časových důvodu zrušit středeční schůzku benjamínků. Děkujeme za pochopení a těším se na viděnou v dalším týdnu. 302. oddíl Watuta

Nový skautský rok 2018/2019

Se schůzkami začínáme v týdnu od 10.9.2018.

Pro současné členy zůstávají časy i termíny schůzek beze změny. Pro nové členy a pro vybrané nejmladší členy z pondělních schůzek jsme se rozhodli zavést novou schůzku benjamínků, a to ve středu od 16:30 do 18:00 hodin. Věřím, že dřívější čas schůzky bude vítán a nebude tedy pro vybrané členy problém ve změně termínu schůzek.

Kdo se bude na přípravě programu a vedení schůzek podílet naleznete v rozpisu schůzek.

1. strana z 6   Starší

Rozpis schůzek

pondělí 18:00 - 19:30
vlčata a světlušky do 7 let (tj. 1. a vyšší ročník ZŠ - bývalá skupina benjamínků)
vlčata a světlušky starší 8 let (tj. 2. a vyšší ročník ZŠ)
vedoucí - Delfín + Šýdlo + James + Vrabec

středa 16:30 - 18:00
benjamínci (tj. předškoláci +  prvňáci) - nováčci
vedoucí - Koblížek + Pik

středa 18:00 - 19:30

skauti a skautky starší 15 let (družina Piraně)
vedoucí - Deyl

čtvrtek 18:00 - 19:30

skauti a skautky starší 10 let (dvě družiny ve stejný čas)
vedoucí - Tomáš + Newman + Veverka + Trpaslík

Pro omluvu dítěte ze schůzky nebo pro získání informací týkajících se schůzek kontaktujte prosím vedoucího, který danou schůzku vede (kontaktní informace na vedení oddílu)

V případě, že by Vaše dítě ze závažných důvodů nemohlo navštěvovat výše uvedené schůzky, dejte nám prosím vědět, abychom vzniklou situaci mohli dále řešit.

Kontakt na nás a naší klubovnu