Co je u nás nového?

Zrušení schůzek do konce roku 2017

Od pondělí dne 18.12.2017 jsou až do konce roku zrušeny pravidelné schůzky z důvodu vánočních svátků. Se schůzkami opět začínáme od středy 3.1.2018. Schůzky ve čtvrtek 4.1.2018 jsou ještě zrušeny a začínáme 11.1.2018. Děkujeme za pochopení a přejeme pohodové prožití svátků vánočních a úspěšný vstup do nového roku.

Betlémské světlo - Zrušeno

bohužel Vám musíme oznámit, že letos nedokážeme z personálních důvodů uspořádat akci Betlémské světlo, která se měla uskutečnit zítra (v neděli 17. prosince).
Mrzí nás to, ale občas se prostě stane, že se věci seběhnou tak, že se nezadaří. Není ale všem dnům konec a těšíme se na další akce. :)

Omlouváme se za případné komplikace, pokud jste měli v plánu stánek navštívit a do akce se zapojit.

Mějte pěkné svátky a těšíme se na Vás v novém roce! :)

Podívejte se na nové video, které děti sami natočily

Nový skautský rok 2017/2018

Se schůzkami začínáme v týdnu od 11.9.2017.

Máme nové termíny a časy schůzek:

pondělí 18:00 - 19:30 děti mladší 8 let (předškoláci + prvňáci)
pondělí 18:00 - 19:30 děti starší 8 let (starší vlčata a světlušky)
středa 18:00 - 19:30 družina Piraně (starší skauti a skautky)
čtvrtek 18:00 - 19:30 děti starší 10 let (mladší skauti a skautky)
čtvrtek 18:00 - 19:30 družina Bouřka (mladší skauti a skautky)

Piraně vybojovali 3.místo v krajském kole Svojsíkova závodu

Naše družina Piraní již v červnu vybojovala 3.místo na krajském kole Svojsíkova závodu. Pokud se některá z družin postupujících do celorepublikového závodu odhlásí, naši skauti jsou první náhradníci a mohou tak reprezentovat oddíl na nejvyšším stupni závodu.

1. strana z 4   Starší

Rozpis schůzek

pondělí 18:00 - 19:30
vlčata a světlušky mladší 8 let (tj. předškoláci + prvňáci)
vlčata a světlušky starší 8 let (tj. 2. a vyšší ročník ZŠ)
vedoucí - Viktória + Koblížek

středa 18:00 - 19:30
skauti a skautky starší 14 let (družina Piraně)
vedoucí - Deyl

čtvrtek 18:00 - 19:30

skauti a skautky starší 10 let (nová skautská družina)
skauti a skautky starší 11 let (družina Bouřka)
vedoucí - Tomáš + Veverka

Pro omluvu dítěte ze schůzky nebo pro získání informací týkajících se schůzek kontaktujte prosím vedoucího, který danou schůzku vede (kontaktní informace na vedení oddílu)

V případě, že by Vaše dítě ze závažných důvodů nemohlo navštěvovat výše uvedené schůzky, dejte nám prosím vědět, abychom vzniklou situaci mohli dále řešit.

Kontakt na nás a naší klubovnu