Oddílový podzim 2021

V týdnu od 13.9. začnou skautské schůzky pro další školní rok. Jejich plán najdete v sekci program a emailu. O týden později také otevíráme novou družinu, ve čtvrtek od 18-19:30 se budou scházet děti kolem 7 let věku. Starat se o ni bude Mimoň s Fialkou.

Na podzim nás čeká také několik výprav, jednodenní vhodné pro všechny, podzimní prázdniny (MOBY) s celým střediskem, skautská výprava na farmu a mnohé další.

I v následujícím pololetí je naším úkolem předcházet přenosům COVID-19. Starší děti je nejvhodnější nechat očkovat, mladší se na výpravách budou muset prokazovat testem.

• Roušky musíme nosit uvnitř, při účasti nad 10 osob. Venku při počtu nad 30 osob. Hlavně tedy na výpravách na srazech, při transportu, návštěvě muzea atp.
  • Bezinfekčnost pak budeme prokazovat na výpravách. Postačí mít s sebou potvrzení o dokončeném očkování (2týdny po), prodělaném covidu (na 180 dní), nebo test:
    • antigenní i PCR nejdéle před 7 dny, které prokážete potvrzením (škola, laboratoř), nebo čestným prohlášením zákonného zástupce o testu ve škole.

Těšíme se na schůzkách i výpravách!