Obnovení činnosti oddílu

S ustupující pandemií a rozvolňujícími pravidly se i Watuta postupně vrací ke schůzkám. S ohledem na přípravu tábora proběhnou 3 setkání každé družiny v týdnech od 1. do 18. června. Samozřejmě s dodržením potřebných pravidel:

• Před první schůzkou musí všichni odevzdat rodičem podepsané čestné prohlášení (v příloze) a zavazují se aktualizovat ho v případě jakékoliv změny.
    • Schůzky se nesmí zúčastnit nikdo s akutními obtížemi odpovídajícími virovému onemocnění.
  • Scházet se budeme před klubovnou, chodit budeme do parku či na hřiště. (Pod Rapidem a ZŠ Brigádníků).
    • Prosíme o opatrnost, před klubovnou je rušná silnice.
    • Na místě si vydezinfikujeme ruce a vybereme čestná prohlášení.
  • Budeme dodržovat rozestupy 2 metrů, roušky aktuálně venku nosit nemusíme.
    • Na sraz je praktické přijít v roušce, abychom se mohli v klidu shromáždit. Roušky odloží kdo chce na hřišti.
  • Každý bude mít s sebou jednu roušku (pro případ nutnosti vstupu do budovy), jinak samozřejmě povinné věci.
  • Lehce se mění rozpis schůzek, aby se nepotkávaly dvě skupiny dětí.

Pravidla vycházejí z pravidel Junáka jako organizace, ta se opírají o veškeré vyhlášky a nařízení určená pro spolky, kroužky i školy. Pokud byste měli nějaké obavy či nejasnosti, určitě se ozvěte.