Chcete přihlásit svoje dítě do skautu?

Nové členy přijímáme průběžně. V případě zájmu prosím vyplňte naší zájemku a my se vám ozveme. Nebo nás můžete kontaktovat na emailové adrese .

(Zájemku stačí vyplnit pouze jednou, když se uvolní místo nebo když budeme otevírat nové schůzky, tak se vám ozveme. Děkujeme.)

Pokud se chcete blíže seznámit s tím, jak náš oddíl funguje a s tím, co je to skauting, přečtěte si Dopis rodičům.

Roční Registrační poplatek

Za členství v oddíle vybíráme každý rok v lednu registrační poplatek. Pro rok 2023 je výše poplatku stanovena na 2 000,-Kč nebo 2 200,-Kč (=řádný příspěvek + 200Kč dobrovolná finanční podpora oddílu). Poplatek zahrnuje členství ve skautu, skautský časopis, nájem klubovny, pojištění a další náklady na celoroční chod oddílu.

Víkendové výpravy a letní stanový tábor se platí samostatně.