Během karantény…

Jelikož máme už déle pozastavenou činnost, přišlo nám škoda, aby byla pozastavena úplně. Domluvili jsme se tedy že budeme dělat nějaký buď celooddílový nebo skupinový program. Také jsme si říkali, že se hodí nějaké aktivity nebo hry, tak zde průběžně budeme každé tři dny nějaké sdílet či dávat alespoň inspiraci.
Na začátek jsme se rozhodli uspořádat celooddílovou výzvu.

Těstovinová soutěž!
Od benjamínků přes skauty až po rodiče, zapojit se může úplně každý. Cílem je, vytvořit cokoliv z těstovin. Můžou být tvrdé, uvařené, udělané na půl, představovat Golden Gate Bridge i dikobraza v ZOO.. Kreativitě se nemůžou klást meze.Vaše fotky či videa výtvorů zasílejte prosím na náš mail. Výherce bude spravedlivě vybrán a výtvory po zásluze vystaveny!.
!Pozor, čas na zúčastnění se je jen do 19. dubna!

A co dělat doma?

• databázi skautských časopisů – casopisy.skaut.cz kde najdete většinu časopisů které kdy vyšly. Listovat se jimi dá po číslech ale i podle rubrik.
  • některá čísla mají děti doma a i na webu jimi zvládnou brouzdat samy, zajímavější nám ale přijdou  nápady k offline činnostem které se v nich skrývají 🙂