Plán akcí na jaro 2018

• 8. - 10.6. - Vícedenka
  • 1. - 18.7. - Letní tábor

Lokalita

Naše tábořiště se nachází v Krušných horách. Táboříme na louce (viz obrázek) s obrovským prostorem pro pohyb a pro sport. U tábora se také nachází studánka, ze které odebíráme pitnou vodu. Nedaleko se nachází potok s rybníkem kde je možnost jít si zaplavat.

Datum konání

Tábor zpravidla trvá 2 až 3 týdny a koná se začátkem července.

Podmínky účasti na táboře

Tábora se může zúčastnit dítě, které:
  • má v době tábora absolvovanou 1. třídou ZŠ
  • má zaplacený registrační poplatek na tento rok
  • je soběstačné (umí se umýt, ustrojit, učesat, samostatně dodržuje hygienu a udržuje své věci v pořádku)
  • do 30.4. odevzdalo elektronickou přihlášku na tábor
  • do 30.4. splnilo nováčkovskou zkouškou
  • do 31.5. se zúčastnilo nejméně 3 výprav v tomto školním roce  (z toho 1 vícedenní)
  • do 31.5. zaplatilo táborový poplatek a odevzdalo veškerou táborovou dokumentaci
Poštovní adresa

Junák - 302. oddíl Watuta
Hora sv. Kateřiny
PSČ: 435 46

V případě, že budete chtít obdařit svého potomka balíčkem, prosíme, aby neobsahoval žádné jídllo ani bonbóny či žvýkačky. Zaslané potraviny budou rozděleny všem!

Na táboře nepoužíváme, žádnou elektroniku kromě baterek!

Fotky z uplynulých táborů:
Tábor 2017 - Pán prstenů
Tábor 2016 - Star Wars