Plán akcí na podzim 2017 - leden 2018

• 11.12. - Vánoční besídka
  • 13.1. - Výroční-slibová výprava

Lokalita

Naše tábořiště se nachází v Krušných horách. Táboříme na louce (viz obrázek) s obrovským prostorem pro pohyb a pro sport. U tábora se také nachází studánka, ze které odebíráme pitnou vodu. Nedaleko se nachází potok s rybníkem kde je možnost jít si zaplavat.

Datum konání

Tábor zpravidla trvá 2 až 3 týdny a koná se začátkem července.

Podmínky účasti na táboře

Tábora se může zúčastnit dítě, které:
  • má zaplacený registrační poplatek na tento rok
  • je soběstačné (umí se umýt, ustrojit, učesat, samostatně dodržuje hygienu a udržuje své věci v pořádku)
  • splnilo nováčkovskou zkouškou do 31.3.
  • zúčastnilo se v tomto školním roce nejméně 3 výprav (z toho 1 vícedenní) - nutné splnit do 30.4.
  • zaplatilo táborový poplatek do 31.5.
  • má absolvovanou 1. třídou ZŠ
Poštovní adresa

Junák - 302. oddíl Watuta
Hora sv. Kateřiny
PSČ: 435 46

V případě, že budete chtít obdařit svého potomka balíčkem, prosíme, aby neobsahoval žádné jídllo ani bonbóny či žvýkačky. Zaslané potraviny budou rozděleny všem!

Na táboře nepoužíváme, žádnou elektroniku kromě baterek!

Fotky z uplynulých táborů:
Tábor 2016 - Star Wars
Tábor 2015 - Cestování časem