Co je u nás nového?

Schůzky v novém roce 2019

Se všemi schůzkami po vánočních prázdninách opět začneme v týdnu od 7.1.2019.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný vstup do nového roku 2019.

Oddílový večer a Betlémské světlo

Do předvánoční doby jsme si pro děti i rodiče přichystali dvě akce. V pátek 21.12. neopakovatelný Oddílový večer, v sobotu 22.12. pak milé Betlémské světlo na Kubánském náměstí. Označte tak dny ve svých diářích a dorazte.

Zrušení schůzky benjamínků dne 31.10.2018

Dobrý den, Zítra, tj. 31.10., jsme nuceni z organizačních a časových důvodu zrušit středeční schůzku benjamínků. Děkujeme za pochopení a těším se na viděnou v dalším týdnu. 302. oddíl Watuta

Nový skautský rok 2018/2019

Se schůzkami začínáme v týdnu od 10.9.2018.

Pro současné členy zůstávají časy i termíny schůzek beze změny. Pro nové členy a pro vybrané nejmladší členy z pondělních schůzek jsme se rozhodli zavést novou schůzku benjamínků, a to ve středu od 16:30 do 18:00 hodin. Věřím, že dřívější čas schůzky bude vítán a nebude tedy pro vybrané členy problém ve změně termínu schůzek.

Kdo se bude na přípravě programu a vedení schůzek podílet naleznete v rozpisu schůzek.

Zrušení všech schůzek od 25.6. do konce srpna 2018

Z důvodu finálních příprav letního tábora budou všechny schůzky příští týden tj. od 25. -29.6.2018 zrušeny, a to až do září. O začátku schůzek v novém skautském/školním roce Vás budeme informovat v průběhu srpna.

Za celý oddíl přeji Všem krásné léto a mnoho neobyčejných zážitků během letních prázdnin.

Novější   2. strana z 7   Starší

Rozpis schůzek

Všechny schůzky začínají v druhém týdnu v září, tj. od 9.9.2019

pondělí 18:00 - 19:30
schůzka vlčat a světlušek s vedením Viki a Šýdla
schůzka skautů (loňských vlčat a světlušek) s vedením Vrabce a Ohaře

středa 18:00 - 19:30
schůzka benjamínků (loňská družina benjamínků, pouze posunutý čas) s vedením Pika

čtvrtek 18:00 - 19:30

schůzka skautské družiny Hranolky s vedením Trpaslíka
schůzka skautské družiny Těžko Říct s vedením Newmana, Jamese a Tomáše

Pro omluvu dítěte ze schůzky nebo pro získání informací týkajících se schůzek kontaktujte prosím vedoucího, který danou schůzku vede (kontaktní informace na vedení oddílu)

V případě, že by Vaše dítě ze závažných důvodů nemohlo navštěvovat výše uvedené schůzky, dejte nám prosím vědět, abychom vzniklou situaci mohli dále řešit.

Kontakt na nás a naší klubovnu