Co je u nás nového?

Další skautský rok začíná

Pravidelné schůzky začínají v druhém týdnu v září, tj. od 9.9.2019

Po táboře!

Letošní tábor, Druidi 2019, máme úspěšně za sebou. Materiál je uklizený v klubovně, fotky jsou na webu, vedení už klidněji spí a krabice ztrát a nálezů v klubovně opět přetéká. Děkujeme všem za pomoc.

V posledním týdnu v srpnu pošleme informace k dalšímu roku. Do té doby přejeme krásné léto.

Závěr školního roku

Vzhledem k finálním přípravám letního tábora, bychom vás rádi informovala o zrušení všech schůzek v týdnu 24. - 28.6.2019 a to až do září. O schůzkách příští školní rok vás budeme informovat mailem během srpna a na našich webových stránkách.

Zároveň bychom rádi poprosili všechny, kdo mají doma jakékoliv oddílové vybavení (stany, celty,...), aby je v příštím týdnu donesli do klubovny na poslední schůzku. Pokud něco doma máte a víte, že už to nestihnete donést, dejte nám prosím vědět.

Přejeme všem krásné léto a na viděnou v září.

Zrušení schůzky starších skautů a skautek dne 2.5.2019

Ve čtvrtek 2.5.2019 bude zrušena schůzka starších skautů a skautek (vedoucí Tomáš a Newman).

Děkujeme za pochopení.

Zrušení schůzky mladších skautů a skautek dne 17.1.2019

Ve čtvrtek 17.1.2019 bude zrušena schůzka mladších skautů a skautek (vedoucí Veverka/Trpaslík/Ohař).

Děkujeme za pochopení.

1. strana z 7   Starší

Rozpis schůzek

Všechny schůzky začínají v druhém týdnu v září, tj. od 9.9.2019

pondělí 18:00 - 19:30
schůzka vlčat a světlušek s vedením Viki a Šýdla
schůzka skautů (loňských vlčat a světlušek) s vedením Vrabce a Ohaře

středa 18:00 - 19:30
schůzka benjamínků (loňská družina benjamínků, pouze posunutý čas) s vedením Pika

čtvrtek 18:00 - 19:30

schůzka skautské družiny Hranolky s vedením Trpaslíka
schůzka skautské družiny Těžko Říct s vedením Newmana, Jamese a Tomáše

Pro omluvu dítěte ze schůzky nebo pro získání informací týkajících se schůzek kontaktujte prosím vedoucího, který danou schůzku vede (kontaktní informace na vedení oddílu)

V případě, že by Vaše dítě ze závažných důvodů nemohlo navštěvovat výše uvedené schůzky, dejte nám prosím vědět, abychom vzniklou situaci mohli dále řešit.

Kontakt na nás a naší klubovnu