Co je u nás nového?

Závěr školního roku

Vzhledem k finálním přípravám letního tábora, bychom vás rádi informovala o zrušení všech schůzek v týdnu 24. - 28.6.2019 a to až do září. O schůzkách příští školní rok vás budeme informovat mailem během srpna a na našich webových stránkách.

Zároveň bychom rádi poprosili všechny, kdo mají doma jakékoliv oddílové vybavení (stany, celty,...), aby je v příštím týdnu donesli do klubovny na poslední schůzku. Pokud něco doma máte a víte, že už to nestihnete donést, dejte nám prosím vědět.

Přejeme všem krásné léto a na viděnou v září.

Zrušení schůzky starších skautů a skautek dne 2.5.2019

Ve čtvrtek 2.5.2019 bude zrušena schůzka starších skautů a skautek (vedoucí Tomáš a Newman).

Děkujeme za pochopení.

Zrušení schůzky mladších skautů a skautek dne 17.1.2019

Ve čtvrtek 17.1.2019 bude zrušena schůzka mladších skautů a skautek (vedoucí Veverka/Trpaslík/Ohař).

Děkujeme za pochopení.

Schůzky v novém roce 2019

Se všemi schůzkami po vánočních prázdninách opět začneme v týdnu od 7.1.2019.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný vstup do nového roku 2019.

Oddílový večer a Betlémské světlo

Do předvánoční doby jsme si pro děti i rodiče přichystali dvě akce. V pátek 21.12. neopakovatelný Oddílový večer, v sobotu 22.12. pak milé Betlémské světlo na Kubánském náměstí. Označte tak dny ve svých diářích a dorazte.

1. strana z 6   Starší

Rozpis schůzek

pondělí 18:00 - 19:30
vlčata a světlušky do 7 let (tj. 1. a vyšší ročník ZŠ - bývalá skupina benjamínků)
vlčata a světlušky starší 8 let (tj. 2. a vyšší ročník ZŠ)
vedoucí - Delfín + Šýdlo + James + Vrabec

středa 16:30 - 18:00
benjamínci (tj. předškoláci +  prvňáci) - nováčci
vedoucí - Koblížek + Pik

středa 18:00 - 19:30

skauti a skautky starší 15 let (družina Piraně)
vedoucí - Deyl

čtvrtek 18:00 - 19:30

skauti a skautky starší 10 let (dvě družiny ve stejný čas)
vedoucí - Tomáš + Newman + Veverka + Trpaslík

Pro omluvu dítěte ze schůzky nebo pro získání informací týkajících se schůzek kontaktujte prosím vedoucího, který danou schůzku vede (kontaktní informace na vedení oddílu)

V případě, že by Vaše dítě ze závažných důvodů nemohlo navštěvovat výše uvedené schůzky, dejte nám prosím vědět, abychom vzniklou situaci mohli dále řešit.

Kontakt na nás a naší klubovnu