Plán akcí na podzim 2019 - leden 2020

• 13. - 14.12. - Oddílový večer a vánoční hra
  • 18.1. - Výroční slibová výprava
  • 4. - 23.7. - Předběžný termín Tábora

Aby pro vás výše uvedené seznamy byly trošku srozumitelnějsí, připravili jsme pro vás komentáře a rady k jednotlivému vybavení (např. "Jaké vlastnosti by měl mít dobrý spacák?"). Pokud si přesto nebudete něčím jistí, neváhejte se obrátit na vedoucí oddílu na schůzkách, mailem nebo telefonicky.

Nejbližší výprava

13. - 14.12.2019 - Oddílový večer a vánoční hra
  • Místo: Praha, Neobyčejná klubovna
  • Sraz: Pátek v 18:00 v Neobyčejné klubovně (Norská 16, Praha 10)
  • Návrat: Sobota v 16:30 před Werichovou vilou na Kampě
  • Cena: 75,- Kč
  • Stravování: Na páteční večer malou ochutnávku cukroví, páteční večeři vlastní. V sobotu jíme společně.
  • Co s sebou:
    • kroj (kdo nemá, tak oddílové triko)
    • přezůvky
    • spacák
    • karimatku
    • oblečení na přespání
    • jeden neoznačený dárek za každé dítě (do maximální ceny kolem 150 kč)
    • obvyklé věci na schůzku a zejména papír a tužku

Na páteční oddílový večer jsou zváni i rodiče. S dětmi pak přespíme a v sobotu nás čeká hra po Praze.
Přespání není povinné pro benjamínky (středeční schůzka), mohou po oddílovém večeru odejít domů a na sobotní program se připojit opět v 10:30 ve stejné klubovně.

Prosíme o potvrzení účasti i neúčasti.