Plán akcí na jaro 2020

• 18.1. - Slibová výprava
  • 10. - 13.4. - Velikonoční výprava
  • 24.4. - Večer sv. Jiří (s rodiči)
  • 25. - 26.4. - Závod Vlčat a Světlušek
  • 8. - 10.5. - Víkendová výprava
  • 22. - 24.5. - Víkendová výprava
  • 5. - 7.6. - Víkendová výprava
  • 2. - 3.7. - Stavebka pro skauty
  • 4. - 23.7. - Tábor

Aby pro vás výše uvedené seznamy byly trošku srozumitelnějsí, připravili jsme pro vás komentáře a rady k jednotlivému vybavení (např. "Jaké vlastnosti by měl mít dobrý spacák?"). Pokud si přesto nebudete něčím jistí, neváhejte se obrátit na vedoucí oddílu na schůzkách, mailem nebo telefonicky.

Nejbližší výprava

8.2.2020 - Výprava
  • Místo: Sázava
  • Sraz: v 8:00 hodin na nádraží Vršovice
  • Návrat: v 17:47 hodin tamtéž
  • Cena: 50,- Kč
  • Co s sebou:

Výprava je vhodná i pro Benjamínky.

Prosíme o potvrzení účasti i neúčasti.