Co je u nás nového?

Nový skautský rok 2016/2017

Se schůzkami začínáme v týdnu od 5.9.2016, přidali jsme jednu schůzku a upravili jsme časy schůzek následovně:

pondělí 17:30 - 19:00 děti mladší 8 let (předškoláci + prvňáci)
středa 18:00 - 19:30 děti starší 13 let (starší skauti a skautky)
čtvrtek 16:15 - 17:45 děti starší 8 let (sarší vlačata a světlušky)
čtvrtek 18:00 - 19:30 děti starší 10 let (mladší skauti a skautky)

Vzpomínka na tábor 2016 - Star Wars

Tábor 2016 - Star Wars

Nová klubovna

Od tohoto týdne (Po 29.2.) začínáme se schůzkami v nové klubovně V Olšinách 37. Tak nezapomeňte přezuvky!

Fotky z letního tábora 2015

V sekci Fotky naleznete fotky z letošního letního tábora s podtitulem Cestování časem. V průběhu prázdnin budou ještě další fotografie přibývat. Krásné léto!

Tip na výlet - EXPERIMENTA Benešov

EXPERIMENTA, tak se jmenuje nově otevřený podzemní prostor přímo pod budovou radnice v centru města. Ten je vyplněn především interaktivními instalacemi, kde si děti i dospělí hrají se světlem a zvukem. Ty jsou založeny na fyzikálních procesech. Jinde se na exponáty můžete pouze dívat, u nás používáte při prohlídce nejen oči, ale především i ruce. Naše instalace musíte rozhýbat, roztočit, mačkat, a pak se dějí ty správné věci. Expozice je zaměřena především pro rodiny s dětmi, ale například i pro školy.

Novější   2. strana z 4   Starší

Rozpis schůzek

pondělí 18:00 - 19:30
vlčata a světlušky mladší 8 let (tj. předškoláci + prvňáci)
vlčata a světlušky starší 8 let (tj. 2. a vyšší ročník ZŠ)
vedoucí - Viktória + Koblížek

středa 18:00 - 19:30
skauti + skautky starší 14 let (družina Piraně)
vedoucí - Deyl

čtvrtek 18:00 - 19:30

skauti a skautky starší 10 let (nová skautská družina)
skauti a skautky starší 11 let (družina Bouřka)
vedoucí - Tomáš + Veverka

Pro omluvu dítěte ze schůzky nebo pro získání informací týkajících se schůzek kontaktujte prosím vedoucího, který danou schůzku vede (kontaktní informace na vedení oddílu)

V případě, že by Vaše dítě ze závažných důvodů nemohlo navštěvovat výše uvedené schůzky, dejte nám prosím vědět, abychom vzniklou situaci mohli dále řešit.

Kontakt na nás a naší klubovnu