Co je u nás nového?

Zrušení všech schůzek od 25.6. do konce srpna 2018

Z důvodu finálních příprav letního tábora budou všechny schůzky příští týden tj. od 25. -29.6.2018 zrušeny, a to až do září. O začátku schůzek v novém skautském/školním roce Vás budeme informovat v průběhu srpna.

Za celý oddíl přeji Všem krásné léto a mnoho neobyčejných zážitků během letních prázdnin.

Zrušení schůzek dne 7.6.2018

Ve čtvrtek 7.6.2018 budou zrušeny obě schůzky (tedy skautská schůzka a schůzka světlušek a vlčat), omlouváme se za nepříjemnosti.

Informace o schůzkách v průběhu jarních prázdnin 2018

V průběhu jarních práznin Prahy 6 - 10 v termínu 12. - 16. 2. 2018 budou  zrušeny všechny schůzky.

Zrušení schůzek do konce roku 2017

Od pondělí dne 18.12.2017 jsou až do konce roku zrušeny pravidelné schůzky z důvodu vánočních svátků. Se schůzkami opět začínáme od středy 3.1.2018. Schůzky ve čtvrtek 4.1.2018 jsou ještě zrušeny a začínáme 11.1.2018. Děkujeme za pochopení a přejeme pohodové prožití svátků vánočních a úspěšný vstup do nového roku.

Betlémské světlo - Zrušeno

bohužel Vám musíme oznámit, že letos nedokážeme z personálních důvodů uspořádat akci Betlémské světlo, která se měla uskutečnit zítra (v neděli 17. prosince).
Mrzí nás to, ale občas se prostě stane, že se věci seběhnou tak, že se nezadaří. Není ale všem dnům konec a těšíme se na další akce. :)

Omlouváme se za případné komplikace, pokud jste měli v plánu stánek navštívit a do akce se zapojit.

Mějte pěkné svátky a těšíme se na Vás v novém roce! :)

Novější   2. strana z 6   Starší

Rozpis schůzek

pondělí 18:00 - 19:30
vlčata a světlušky do 7 let (tj. 1. a vyšší ročník ZŠ - bývalá skupina benjamínků)
vlčata a světlušky starší 8 let (tj. 2. a vyšší ročník ZŠ)
vedoucí - Delfín + Šýdlo + James + Vrabec

středa 16:30 - 18:00
benjamínci (tj. předškoláci +  prvňáci) - nováčci
vedoucí - Koblížek + Pik

středa 18:00 - 19:30

skauti a skautky starší 15 let (družina Piraně)
vedoucí - Deyl

čtvrtek 18:00 - 19:30

skauti a skautky starší 10 let (dvě družiny ve stejný čas)
vedoucí - Tomáš + Newman + Veverka + Trpaslík

Pro omluvu dítěte ze schůzky nebo pro získání informací týkajících se schůzek kontaktujte prosím vedoucího, který danou schůzku vede (kontaktní informace na vedení oddílu)

V případě, že by Vaše dítě ze závažných důvodů nemohlo navštěvovat výše uvedené schůzky, dejte nám prosím vědět, abychom vzniklou situaci mohli dále řešit.

Kontakt na nás a naší klubovnu