Co si s sebou vzít na vícedenku

• spacák do přiměřených teplot
  • karimatka
  • vhodné oblečení na ven (aby bylo množství tak akorát a nebylo toho zbytečně moc)
  • oblečení na spaní
  • hygienické potřeby (hřeben, mýdlo, ručník, kartáček, pasta na zuby...)
  • pravidelné léky (s vědomím vedoucího výpravy a popsaným dávkováním!)
  • baterka
  • ešus, lžíce, plecháček
  • liháček s pevným lihem nebo plynový vařič (pokud se stravujeme každý sám) a sirky
  • věci jako na jednodenní výpravu
  • dále dle vlastní úvahy, ale pozor na množství a váhu!