Co si s sebou vzít na tábor

Povinné věci:
  • spacák a karimatka
  • ledvinový pás (!)
  • kufr (nikoliv taška) o max velikosti: šířka 80 cm; výška 25 cm; hloubka 60 cm - větší kufry ničí plachty
  • baterka (s náhradními bateriemi a žárovkou)
  • ešus, hrnek, 2 lžíce
  • sekyra (pevně držící v topůrku či jinak nepoškozená) v obalu
  • holinky
  • vysoké pohorky
  • tenisky
  • pláštěnka
  • kroj/krojové tričko a kalhoty vhodné ke kroji
  • píšťalka
  • malý batůžek na výlety (+ skauti krosna)
  • čepice proti slunci
  • dostatečné množství papírových kapesníků
  • dopisní papíry a známky
  • vybavení jako na schůzku