Co si s sebou vzít na tábor

Doporučujeme:
  • kapsář
  • teplé (!) oblečení na spaní
  • tepláky a mikiny pro denní nošení
  • trička s krátkým rukávem
  • spodní prádlo (ideálně na každý den, minimálně však alespoň na polovinu tábora, potom se přepere), ponožky a tlusté ponožky
  • plavky
  • staré kalhoty
  • krátké kalhoty
  • 2 ručníky
  • teplá čepice na spaní
  • bunda
  • šicí potřeby
  • hygiena (toaletní papír, tuhé mýdlo, hřeben, kartáček, pasta, šampon, opalovací krém, repelent,...)
  • obal na brýle
  • léky (kompaktně v uzavíratelné krabičce nebo jiném obalu s dávkováním)
  • sluneční brýle
  • hudební nástroj