Plán akcí na jaro 2018

Nejbližší výprava

8. - 10.6.2018 - Vícedenka
  • Místo: Ronov
  • Sraz: v pátek 8. 6. v 16:20 hodin na Hlavním nádraží pod odjezdovou tabulí v přízemí
  • Návrat: v neděli 10. 6. v 17:08 hodin tamtéž.
  • Cena: 220,- Kč
  • Stravování: na celý víkend bude každý potřebovat jídlo své vlastní, s výjimkou sobotního oběda, který zajišťuje oddíl. Masné výrobky (řízek, šunka, karbanátek...) a potraviny s majonézou jsou vhodné pouze na pátek večer. Do druhého dne se na slunci v letním vedru zkazí. Každý bude potřebovat 2 litry pití.
  • Ubytování: spát budeme pod celtami / pod stanem, proto bude každý potřebovat karimatku a spacák.
  • Co s sebou:
    • Opencard, Lítačku nebo tramvajenku s platným kupónem
    • Členskou kartu Junáka (kdo má)
    • spacák, karimatku, oblečení na spaní
    • uzlovačku, baterku, pláštěnku
    • letní čepici proti slunci
    • ešus, lžíci, nůž
    • toaletní papír, hygienické potřeby, pravidelně užívané léky
    • obvyklé vybavení na vícedenku

Každý si svůj batoh ponese sám, proto prosím dejte pozor na to, aby ho každý unesl a nebyl příliš těžký. Dále se snažte zabalit vše do jednoho batohu.

Náhradní boty, malý batůžek na výlety, druhý (malý) ešus, plecháček, náhradní kalhoty ani bunda nebudou potřeba.

Skauti si ponechají v batohu místo na stany / celty, které si rozdáme na nádraží. Prosím, kdo má, aby si vzal liháček a pevný líh.

Prosíme o potvrzení účasti i neúčasti!!!