Plán akcí na jaro 2018

• Sraz: v pátek 25.5. v 16:45h na nádraží Vršovice
  • Návrat: v neděli 27.5. v 18:46 hodin tamtéž
  • Cena: 250,- Kč
  • Stravování: Na pátek bude mít každý jídlo své vlastní. Od sobotní snídaně bude stravování společné.
  • Ubytování: Spát se bude pod stanem, takže každý bude potřebovat spacák, karimatku, baterku a teplé oblečení na spaní.
  • Co s sebou:
    • Opencard, Litačku nebo tramvajenku s platným kupónem
    • Členskou kartu Junáka (kdo má)
    • spacák, karimatku, teplé oblečení na spaní
    • uzlovačku, baterku, pláštěnku
    • letní čepici proti slunci
    • ešus, lžíci, nůž
    • toaletní papír, hygienické potřeby, pravidelně užívané léky
    • obvyklé vybavení na vícedenku

Každý si ponese svůj batoh sám, proto dbejte na to, aby batoh nebyl příliš těžký.
V pátek na nádraží si rozdělíme zásoby jídla na sobotu a neděli a stany, takže je potřeba, aby si každý nechal v batohu volné místo.
Každému bude stačit maximálně 1,5l pití. Malý batůžek na jednodenní výlet, druhé boty, plecháček ani vařič nebude potřeba.

Prosíme o potvrzení účasti i neúčasti!!!

25. - 27.5.2018 - Vícedenka pro vlčata a světlušky
  • Místo: Sloup v Čechách
  • Sraz: v pátek 25.5. v 18:00h před klubovnou
  • Návrat: v neděli 27.5. v 19:15 hodin tamtéž
  • Cena: 250,- Kč
  • Co s sebou:
    • Opencard, Litačku nebo tramvajenku s platným kupónem MHD nebo 2 lístky na MHD
    • Členskou kartu Junáka (kdo má)
    • spacák, karimatku, teplé oblečení na spaní
    • pláštěnku, baterku
    • ešus, lžíci
    • toaletní papír, hygienické potřeby, pravidelně užívané léky
    • a obvyklé vybavení na vícedenku

V pátek si rozdělíme zásoby jídla na sobotu a neděli, takže je potřeba, aby si každý nechal v batohu volné místo.
Každému bude stačit maximálně 1,5l pití. Malý batůžek na jednodenní výlet ani vařič nebude potřeba.
Z pátka na sobotu budeme spát v klubovně.

Prosíme o potvrzení účasti i neúčasti!!!