Nejbližší výprava

• Sraz: 17:20 - 17:30 vstup je z Františkánských zahrad zde
  • Návrat: 20:00 tamtéž
  • Cena: 0,- Kč
  • Stravování: Cukroví, perníčky či jiné drobnosti ke sdílení s ostatními
  • Co s sebou:
    • Neoznačený malý dárek, který potěší každé dítě, do slosování (cenou cca 100 Kč)
      • Případně další označené dárky pro kamarády
    • Oddílové tričko a skautský šátek
    • Rodiče

Akce je určena k uzavření roku pro všechny rodiče i děti. Chceme se sejít jako celý oddíl a užít si zajímavý program, jak pro děti tak pro rodiče. Bude prostor nejen pro představení oddílu, jeho programu a skautských myšlenek, ale samozřejmě i pro milé povídání a zpívání.