Plán akcí na jaro 2018

• Opencard, Litačku nebo tramvajenku s platným kupónem MHD,
    • teplé oblečení
    • minimálně 1 litr pití
    • kroj nebo skautské či oddílové tričko + šátek
    • a obvyklé vybavení na jednodenní výpravu

U příležitosti kulatého výročí našeho oddílu se pojedeme podívat na místo, které je pro nás výjimečné a to na louku, na které se konal první tábor našeho oddílu.

Prosím oblečte si dostatečně teplé oblečení. (Na prosincové výpravě ještě nebyla ani pořádná zima a přesto bylo polovině dětí zima).

Prosíme o potvrzení účasti i neúčasti!!!