Plán akcí

27.1. – Slibová výprava
18.2. (neděle) – Jednodenní výprava
2.3. – Jednodenní výprava
9.-10.3. – Družinová výprava družiny Cappy Berry (skauti)
9.3. – Družinová výprava benjamínků (benjamínci pod vedením Kačky, Mývala a Modelíny)
29.3.-1.4. – Velikonoční vícedenní výprava
27.4. – Jednodenní výprava – Libušín
27.4. – Závod vlčat a světlušek (družina mladších vlčat a světlušek pod vedením Deyla, Fial, Jeremiho a Ality)
3.-5.5. – Družinová výprava starších vlčat a světlušek (družina pod vedením Koblížka, Máji a Palačinky)
10.-12.5. – Výprava pod stan (světlušky, vlčata, skauti, roveři)
31.5.-2.6. – Výprava pod stan (světlušky, vlčata, skauti, roveři)
27.6. (čtvrtek) – Předtáborové odpoledne (jsou vítáni všichni členové oddílu i jejich rodiče a sourozenci)
30.6.-17.7. – Letní stanový tábor

Pro zájemce si můžete do telefonu přidat kalendář oddílových akcí elektronicky odkazem.

Co si vzít s sebou?

Na oddílové akce (i na schůzky!) je nutné, aby si s sebou měl(a) několik důležitých věcí. Některé jsou nutné proto, aby si se dokázal(a) vypořádat s nepřízní počasí a tím, co nás může v přírodě potkat, jiné zase proto, aby si se mohla účastnit s námi her a dalšího programu (koho by napadlo, vzít si s sebou na výlet obyčejný šátek a kolik se s ním dá užít legrace).

Každé léto se vydáváme za dobrodružstvím a pořádáme 2-3 týdenní stanový tábor, který si sami stavíme. Bydlíme na louce v podsadových stanech a užíváme se krásy krušnohorské krajiny. Hrajeme spoustu her a učíme se pobytu v přírodě a tábornickým dovednostem.

Letní tábor – podrobněji

Herna deskových a společenských her

Koná se v určené pátky vždy před víkendem s výpravou. Rodiče i děti jsou zváni změřit své síly v deskových a karetních hrách. Čas konání bude upřesněn v týdnu konání herny. Těší se na Vás Vrabec a Delfín.